Avatar RPG Dünyasına Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Avatar RPG Dünyasına Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kale Surları

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kale Surları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kale Surları   Kale Surları - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 4:43 pm

Katsi "Ben ne oluyorum?" dedi.
Orochi

Orochi

Kale Surları - Sayfa 2 Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Kale Surları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Saldırılar :
Saldırılarınız
1-Temel Hareketler
2-Ateş Topu
3-Ateş Bıçakları
4-Ateş Kırbacı
5-Ateş Diski
6-Ateş Dalgası
7-Ateş Kalkanı

8-Dev Mor Ateş Küresi
9-Süpernova
10-Mor Ateş Gayzeri

YILDIRIM BÜKÜCÜ
MOR ALEV BÜKÜCÜ
Exp :
Kale Surları - Sayfa 2 Left_bar_bleue400 / 100400 / 100Kale Surları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kale Surları   Kale Surları - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 4:46 pm

Orochi,saldırırdan vazgeçmişti.Normalde kolay kolay kimse ile dost olmayan Orochi nin bu çocuklara kanı ısınmıştı.Yaşının büyük olmasının verdiği özgüvenle kendini tanıttı:

'Ben Orochi.Büyük Sozin de doğdum.Ateş bükebiliyorum.Bir de dünyada son kalan 2 mor alev bükücüden biriyim.Diğerini bulabilsem mor alev bükmeyi öğreneceğim.Ailemle sadece 7 yaşına kadar kalabildim.Birtek soyadımın Yagami olduğunu biliyorum.Aonradan kendi kendimi yetiştirdim.Ateş bükmesini kötü biliyorum ama çok iyi dövüşürüm.Kendimi dövüş yeteneklerinde oldukça geliştirdim.Ve de gezginlik yaparım.'

Orochi bunları söyledikten sonra çocuklara dikkat kesildi ve sessizce:

'Benim bir planım var.Hepimiz bu kaleye baskın yapacağız.Hem ateş ulusu sinirlenecek hemde burdaki suçsuzlar kurtulacak.Ne dersiniz? dedi ve çocukların cevabını beklemek üzere sustu..
Aang
Admin
Admin
Aang

Kale Surları - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kale Surları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Saldırılar : Saldırılarınız
1-Temel Hareketler
2-Hava Kalkanı
3-Hava Bariyeri
4-Hava Topu
5-Hava Işını
6-Hava Nefesi
7-Hızlı Koşu
8-Uçurucu
9-Fırtına
10-Rüzgar

1-Temel Hareketler
2-Su Topu
3-Su Kırbacı
4-Kar Yağdırmak
5-Su Fışkırtmak
6-Dalga
7-Su Matkabı
8-Su Kalkanı
9-Su Ahtapotu
10-Su Yılanı

1-Temel Hareketler
2-Taş Fırlatmak
3-Taş Kalkan
4-Toprağa Batırma
5-Deprem
6-Toprak Sütunlar
7-Toprak Vücut
8-Toprak El
9-Toprak Duvarı
10-Heyelan

1-Temel Hareketler
2-Ateş Topu
3-Ateş Bıçakları
4-Ateş Kırbacı
5-Ateş Diski
6-Ateş Dalgası
7-Ateş Kalkanı
8-Ateş Yılanı
9-Yakıcı Eller
10-Dans Eden Ejderler

Exp :
Kale Surları - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kale Surları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kale Surları   Kale Surları - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 4:49 pm

Ben buraya baskını seve seve yaparım.Ailemi katleden zalim askerleri öldürmek benim işime gelir dedi Ployoung.Hatta ilk olarak hortum çıkarıp surlara zarar verebilirim dedi
http://avatar-rpg.forummum.com
Orochi

Orochi

Kale Surları - Sayfa 2 Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Kale Surları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Saldırılar :
Saldırılarınız
1-Temel Hareketler
2-Ateş Topu
3-Ateş Bıçakları
4-Ateş Kırbacı
5-Ateş Diski
6-Ateş Dalgası
7-Ateş Kalkanı

8-Dev Mor Ateş Küresi
9-Süpernova
10-Mor Ateş Gayzeri

YILDIRIM BÜKÜCÜ
MOR ALEV BÜKÜCÜ
Exp :
Kale Surları - Sayfa 2 Left_bar_bleue400 / 100400 / 100Kale Surları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kale Surları   Kale Surları - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 4:50 pm

Tamam olur dedi Orochi.Kızlara sordu:

'Peki siz,kızlar birşey yapmayacakmısınız?'
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kale Surları   Kale Surları - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 4:52 pm

"Bence ateş bükmek kötü değil ve olur baskın yapalım" dedi.
Katara
Admin
Admin
Katara

Kale Surları - Sayfa 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Kale Surları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

1- Temel Hareketler
2-Su Topu

3-Su Kırbacı
4-Kar Yağdırmak
5-Su Fışkırtmak
6-Dalga
7- Su Matkabı
8- Su Kalkanı
9-Su Ahtapotu
10-Su Yılanı

KAN BÜKÜCÜ

Exp :
Kale Surları - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kale Surları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kale Surları   Kale Surları - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 4:54 pm

ben bir su bükücüyüm yanımda mataram var ama suyum kısıtlı dedi
Aang
Admin
Admin
Aang

Kale Surları - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kale Surları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

1-Temel Hareketler
2-Hava Kalkanı
3-Hava Bariyeri
4-Hava Topu
5-Hava Işını
6-Hava Nefesi
7-Hızlı Koşu
8-Uçurucu
9-Fırtına
10-Rüzgar

1-Temel Hareketler
2-Su Topu
3-Su Kırbacı
4-Kar Yağdırmak
5-Su Fışkırtmak
6-Dalga
7-Su Matkabı
8-Su Kalkanı
9-Su Ahtapotu
10-Su Yılanı

1-Temel Hareketler
2-Taş Fırlatmak
3-Taş Kalkan
4-Toprağa Batırma
5-Deprem
6-Toprak Sütunlar
7-Toprak Vücut
8-Toprak El
9-Toprak Duvarı
10-Heyelan

1-Temel Hareketler
2-Ateş Topu
3-Ateş Bıçakları
4-Ateş Kırbacı
5-Ateş Diski
6-Ateş Dalgası
7-Ateş Kalkanı
8-Ateş Yılanı
9-Yakıcı Eller
10-Dans Eden Ejderler

Exp :

MesajKonu: Geri: Kale Surları   Kale Surları - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 4:56 pm

Ben su da bükerim mataram var dedi Ployoung.Ama Hava Bükücülüğüm daha sağlamdır dedi kendinden emin bir şekilde
http://avatar-rpg.forummum.com
Orochi

Orochi

Saldırılar :
Saldırılarınız
1-Temel Hareketler
2-Ateş Topu
3-Ateş Bıçakları
4-Ateş Kırbacı
5-Ateş Diski
6-Ateş Dalgası
7-Ateş Kalkanı

8-Dev Mor Ateş Küresi
9-Süpernova
10-Mor Ateş Gayzeri

YILDIRIM BÜKÜCÜ
MOR ALEV BÜKÜCÜ
Exp :

MesajKonu: Geri: Kale Surları   Kale Surları - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 4:58 pm

Orochi dedi ki:

Bir su bükücü kendi suyunu kendi üretebilir.Sıvı bükebilir.Kızlar,size yardımı olması için kalenin arkasından gireceğiz.Orada göl var.Şimdi kalenin arka tarafına gideceğiz.Kızlar su bükerek arka tarafı halletsinler.Ployoung ve bende ön tarafa gidip ön tarafın surlarını halledeceğiz.Sonra kalenin içine girip dediğimi yapacağız.Haydi göreyim sizi!

dedi ve atıldı baskına.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kale Surları   Kale Surları - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 5:06 pm

"Tamam gidiyoruz" dedi Katsi ve arkasına gittiler.
Orochi

Orochi

Saldırılar :
Saldırılarınız
1-Temel Hareketler
2-Ateş Topu
3-Ateş Bıçakları
4-Ateş Kırbacı
5-Ateş Diski
6-Ateş Dalgası
7-Ateş Kalkanı

8-Dev Mor Ateş Küresi
9-Süpernova
10-Mor Ateş Gayzeri

YILDIRIM BÜKÜCÜ
MOR ALEV BÜKÜCÜ
Exp :

MesajKonu: Geri: Kale Surları   Kale Surları - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 5:17 pm

Ployoung ve Orochi kalenin ön tarafına gitmişlerdi.Ployoung hortumla duvarlara zarar verip yıkarken,Orochide askerlere ateş topu ve bıçakları atıyordu.Hemde öğrendiklerini burada pekiştiriyordu.Ployoung son bir saldırı yaptıktan sonra duvar çökmüştü.Ön taraf tamamdı.Orochi ve Plo hemen içeri girdiler.Orochi üstün dövüş yetenekleriyle gardiyanları öldürürken Plo da tutsakları çıkarıyordu.Plo nun çıkardığı tutsaklardan biri Orochi ye seslendi:

'Hey sen.Sen son Mor Alev bükücüsün.'

Orochi çok sevinmişti ve heyecanlanmıştı.Sanırım diğer mor alev bükücüde o olmalıydı.Orochi Plo ya dedi ki:

Tutsakları çıkardıktan sonra onu yanımızda tut.O önemli biri.'

Sonrada ıdşarı çıktılar .Katsi ve Suiki yoktu.Onları beklemeye başladılar.Biraz bekledikten sonr Katsi ve Suiki nin çığlıkları duyuldu.

'İmdat!Yardım edin! Ateş Ulusu bizi kaçırıyor!'

Orochi ve Plo oraya doğru tutsaklarla birlikte koşmaya başladı..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kale Surları   Kale Surları - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 5:21 pm

Katsinin yanında boş bir matara vardı.Onu suyla doldurdu.Askerler onları buradan götürdü.
Orochi

Orochi

Saldırılar :
Saldırılarınız
1-Temel Hareketler
2-Ateş Topu
3-Ateş Bıçakları
4-Ateş Kırbacı
5-Ateş Diski
6-Ateş Dalgası
7-Ateş Kalkanı

8-Dev Mor Ateş Küresi
9-Süpernova
10-Mor Ateş Gayzeri

YILDIRIM BÜKÜCÜ
MOR ALEV BÜKÜCÜ
Exp :

MesajKonu: Geri: Kale Surları   Kale Surları - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 5:26 pm

Orochi ve Plo onları izledi.Kaynar Kaya ya gideceklerdi.Onlar biraz uzaklaştıktan sonra

'Duranza!'

diye bağırarak kartalını çağırdı.Plo da kendi hayvanını.Sonra ikisi Kaynar Kaya ya doğru yol aldı..
Orochi

Orochi

Saldırılar :
Saldırılarınız
1-Temel Hareketler
2-Ateş Topu
3-Ateş Bıçakları
4-Ateş Kırbacı
5-Ateş Diski
6-Ateş Dalgası
7-Ateş Kalkanı

8-Dev Mor Ateş Küresi
9-Süpernova
10-Mor Ateş Gayzeri

YILDIRIM BÜKÜCÜ
MOR ALEV BÜKÜCÜ
Exp :

MesajKonu: Geri: Kale Surları   Kale Surları - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 5:55 pm

Orochi ve ekibi Kaynar Kaya dan kurtulduktan sonra Pohuai Kalesine yeniden geldiler.Orochi mor ateş bükmeyi bilen adamı alıp Duranza ya bindi ve Büyük Sozin in yolunu tuttu..Herşey biraz hızlı gelişmişti ama bu baskın başarıyla sonuçlanmıştı..
Iroh

Iroh

Saldırılar : Saldırılarınız 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-
Exp :

MesajKonu: Geri: Kale Surları   Kale Surları - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 02, 2009 8:48 pm

Ancak Bu Anda Bahçede Bulunan İroh MAncınıktan Bir Alev Topu Fırlattı.Bu Duranzayı Ve Diğerlerini YAraladı. Bu Sırada Askerler Geldi.Yeren Düşen kişiler bayılmıştı.Onları Tehlikeli Oldukları İçin KAynayan Kayaya Götürdüler.

Kale Surları
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-